Hotels near beach Gross Leuthen
Gross Leuthen
2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0

Leeftijd van het kind:

Gross Leuthen

Jul 03 - Jul 04 ·
2 gasten
Van € 101 nacht

Eurocamp Spreewaldtor Hotel Gross Leuthen

Neue Str. 1
Inchecken:
Gasten
2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0

Ages of children:

Ontvang de realtime prijzen en kameropties voor uw data.

Van € 101 nacht
Jul 03 Jul 04
Type: Hotel
Inchecken: 16:00-19:00
Uitchecken: 08:00-10:00

Overzicht

Gelegen op circa 750 meter van Dorfstrand, dit Eurocamp Spreewaldtor Hotel Gross Leuthen met 2 sterren biedt 24 kamers. Dit hotel met een restaurant bevindt zich op afstand van 7 km van de oude graanopslag in Gross Leuthen.

Locatie

U bevindt zich binnen een korte wandeling van 5 minuten van Gross Leuthener See.

Vervoer

Dit hotel in Gross Leuthen ligt op een klein stukje lopen van de bushalte Hauptstrasse.

Kamers

Sommige kamers van Eurocamp Spreewaldtor Gross Leuthen zijn voorzien van een patio, een balkon en een flatscreen TV met satellietzenders. Ze zijn uitgerust met koffie- en theevoorzieningen voor self-catering, samen met een flatscreen TV met satellietzenders en TV met meerdere kanalen voor ontspanning. Ze zijn uitgerust met aparte badkamers.

Dineren

Het à-la-carterestaurant zum Spreewaldtor serveert een verscheidenheid aan gerechten waaronder die van de Duitse keuken.

Ontspanning & Wellness

Gasten van Eurocamp Spreewaldtor Hotel genieten ook van een verwarmd zwembad. Tot de vrijetijdsactiviteiten die er worden aangeboden behoren wandelen, tafeltennis en vissen.

Kamers & Beschikbaarheid

Stacaravan

4 max
Caravan
30 m² 323 ft²

Tent

6 max
Tent
49 m² 527 ft²

Chalet

4 max
Chalet
48 m² 517 ft²

Appartement

2 max
Appartement
16 m² 172 ft²

Vakantiehuis

4 max
Vakantiehuis
16 m² 172 ft²

Vakantiehuis

4 max
Vakantiehuis
30 m² 323 ft²

Voorzieningen

Diensten

  • Pendeldienst (toeslag)
  • Wasserij
  • Tours/Ticketservice

Dineren

  • Elektrische waterkoker
  • Keukengerei
  • Restaurant
  • Buiten eethoek

Spa & ontspanning

  • Seizoensgebonden buitenzwembad
  • Verwarmd zwembad
  • Strandtoegang
  • Parasols
  • Ligstoelen
  • Aquapark
  • Live-entertainment
  • Tuin
  • Barbecuefaciliteiten
  • Spa centrum
  • Spa-lounge
  • Sauna
  • Turks stoombad
  • Stoomcabine
  • Jacuzzi
main photo for tourist attraction block
Toeristische attracties in Gross Leuthen
Toeristische attracties in Gross Leuthen

Lokale bezienswaardigheden

  • 6.5 km 4 mi Alter Kornspeicher
  • 900 m 2953 ft Gross Leuthener See

Zich verplaatsen

  • 1.2 km 0.7 mi Hauptstrasse
  • 2 km 1.2 mi Bahnhofstrasse
  • 2.9 km 1.8 mi Klein Leuthen

Meer accommodaties in Gross Leuthen

Eurocamp Spreewaldtor Eurocamp Spreewaldtor Eurocamp Spreewaldtor
8.7
388 beoordelingen
~ € 101 / nacht
Eurocamp Spreewaldtor
0.6 km (0.3 mi) van stadscentrum
Beschikbaarheid controleren